U utorak, 27.05. U centralnom objektu našeg vrtića "Radost", održano je druženje s roditeljima i djecom pod nazivom "50 godina "Radosti"". Naši odgojitelji osmislili su ovaj "rođendan na dvorištu " uz obilje raznih poticaja s kojima su se roditelji i djeca skupa mogli zabavljati. Sve je začinio i naš medvjedić kojem su se djeca jako razveselila te face painting. Druženju je prisustvovalo oko 200-tinjak roditelja i djece. Naravno, neizostavan dio proslave bila je i sladoled torta kojom su se dječica počastila nakon što su i pjesmom poželjeli SRETAN ROĐENDAN VRTIĆU.
Odgojiteljica Ana Kovačević
