Povodom završenih fašničkih dana djeca Izdvojene organizacijske jedinice “Stribor“ ključeve grada predala su gradonačelniku Marinu Piletiću. Gradonačelnica Petra istaknula je u svom govoru da je u ova dva tjedna učožila sav svoj napor i svu svoju strast. Ključevi su predani, a maškare su nastavile u veselom ritmu.
