Ova godina je proglašena Međunarodnom godinom voća i povrća te smo tijekom dječjeg tjedna povećali aktivnosti na tu temu koju ćemo obrađivati kroz cijelu godinu. Razgovarali smo zašto je voće i povrće zdravo, zašto ga je vrlo važno jesti te smo za početak pravili voćne salate. U posjet su nam jedan dan došli srednjoškolci - 4.G s profesoricom Danijelom Pauković koji su nam poklonili veliku količinu voća, povrća te njihovih rukotvorina. Skupine "Pužići" i "Bubamare" odrecitirale su i otpjevale razne pjesmice na temu voća i povrća za naše goste, a oni su nama pročitali nekoliko basni. Posjetili smo i GKČ "Ante Jagar" gdje su nam naše knjižničarke pripremile odličnu predstavu "Kako je Jakov upoznao voće i povrće" koja je djeci bila jako zanimljiva te su s velikim veseljem sudjelovali u njoj.
