Televizijska ekipa HRT-a posjetila je djecu i djelatnike područnog objekta Pastoralni centar kako bi snimili prilog o uređenju našeg vrta i dvorišta. Prilog je snimljen za natječaj „Najljepši školski vrtovi“ za koji se naš objekat prijavio. Pregledali su i fotografirali cijelo dvorište, a zatim snimili djecu u aktivnostima. Kako su u našem objektu već snimali prije tri godine, primijetili su velike promjene i napredak i sve im se jako svidjelo. Pohvalili su naš trud, ideje i dobru suradnju s našim vrijednim roditeljima.
