Dan sjećanja na žrtvu Vukovara obilježili smo s djecom, kao i svake godine, na dostojanstven način. Paljenjem svijeća ispred vrtića odali smo počast svima onima koji su stradali braneći Vukovar i domovinu. Kroz odgojno-obrazovni rad djeci smo na primjeren način približili tragičnu prošlost grada Vukovara. Slikanjem i crtanjem vodotornja i Vučedolske golubice izrazili smo svoje najdublje poštovanje i zahvalnost svim žrtvama Vukovara. Kao i uvijek roditelji su nas podržali i uključili se donodeći lampione koje smo upalili.
