Skupina Pužići zajedno sa svojim roditeljima i odgojiteljicama brzo se prilagodila novonastaloj situaciji. Aktivnosti su preseljene u domove. Naše prve aktivnosti započinjemo sa akcijom "Duga", nakon toga krećemo sa aktivnostima vezanim za Uskrs. Roditelji su pokazali maštovitost u aktivnostima pa su nam djeca pokazala svoje poligone za vježbanje i kako su vrijedni u kućanskim poslovima npr. izrada rezanaca. Nismo zaboravili ni rođendane djece u skupini te smo im poslali virtualnu čestitku. Pokazali smo kako nam je stalo do našeg planeta Zemlje i kako se povezujemo s njom. Posadili smo biljke, boravili u prirodi (sukladno s preporukama CZ), grlili drveće, pjevali pjesmice, crtali, modelirali, glumili... Naravno, i dalje nastavljamo s aktivnostima željno iščekujući povratak u naš vrtić.
