Nakon pripreme zemlje u našem vrtu tijekom zelene čistke, djeca skupine "Pužići" danas su odradila prvu sadnju. Djeca su vrijedno, uz pomoć svojih odgajateljica, napravila redove i rupice u koje su posadili luk i salatu. Isto tako, djeca su vrijedno donosila jesenske plodove, pa su već započele i prve aktivnosti s njima.
